Powrót
Start

 

 

 

 
 
 

       14 czerwca na stadionie gminnym w Białopolu odbył się Dzień Rodziny organizowany przez szkołę. Na początku uroczystości pani dyrektor Alicja Ilasz powitała zebranych rodziców, dziadków, rodziny oraz złożyła dzieciom życzenia. Wszystkim uczestnikom życzyła dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. W dalszej części odbyły się występy dzieci z punktu przedszkolnego „Krasnoludkowo”, oddziału przedszkolnego oraz klas I-III. Dzieci śpiewały, recytowały wierszyki, tańczyły oraz odgrywały humorystyczne scenki. Na koniec wszyscy zaśpiewali swoim kochanym rodzicom „Sto lat”. Po występach przyszedł czas na zawody sportowe. Były zawody w biegach i mecz nauczycieli z uczniami. Emocje były ogromne. Wiele emocji podczas festynu z okazji Dnia Rodziny 14 czerwca 2022 r. dostarczył ,, Bieg ku słońcu’’, w którym wzięli liczny udział uczniowie z klas ,,0’’ - VIII szkoły w Białopolu i w Strzelcach oraz dzieci z punktu przedszkolnego .

Bieg odbywał się w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach, ale cel był dla wszystkich jeden – jak najwyższe podium i zdobycie medalu !

Po zaciętej rywalizacji i sportowej walce zgodnie z zasadami fair play wyłonieni zostali zwycięzcy zawodów, którzy udekorowani zostali medalami oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Przedszkole – Klasa ,,0’’

I miejsce – Filip Krakiewicz

II miejsce- Zuzanna Demczuk

III miejsce- Hubert Widnicki

Klasa I-II dziewczęta

I miejsce – Laura Piekaruk

II miejsce- Amelia Makowska

III miejsce- Emilia Dąbrowska

Klasa I-II chłopccy

I miejsce – Filip Łukaszewski

II miejsce- Mikołaj Dąbrowski

III miejsce- Krzysztof Miącz

Klasa III-IV dziewczęta

I miejsce – Antonina Kamińska

II miejsce- Martyna Szczerepa

III miejsce- Jagoda Chałabiś

Klasa III- IV chłopcy

I miejsce – Hubert Sroka

II miejsce- Szymn Gawrzak

III miejsce- Jarosław Zieliński

Klasa V-VI dziewczęta

I miejsce – Agata Leśnicka

II miejsce- Julia Domańska

III miejsce- Marcelina Dowierciał

Klasa V- VI chłopcy

I miejsce – Domini Tarnowski

II miejsce - Igor Witek

III miejsce - Maciej Przepiórka

Klasa VII-VIII dziewczęta

I miejsce – Emilia Kulik

II miejsce- Karolina Jelinek

III miejsce- Wiktoria Malinowska

Klasa VII- VIII chłopcy

I miejsce – Dawid Chmielewski

II miejsce - Kacper Łukaszewski

III miejsce- Jakub Kowalczuk

Oprócz występu i rozgrywek sportowych na dzieci czekało wiele atrakcji: kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, bańki mydlane, popcorn, lody, słodycze. Nie zabrakło również pysznego obiadu przygotowanego przez panie kucharki. W przygotowanie tego dnia zaangażowane było całe grono pedagogiczne, dyrekcja, pracownicy administracji i obsługi oraz GOK w Białopolu. W tym miejscu należy też wspomnieć i podziękować sponsorom, dzięki którym można było bardziej uatrakcyjnić ten dzień. Sponsorami byli Rada Rodziców przy szkole w Białopolu i Strzelcach, SUR w Białopolu, hurtownia Iglotex oraz hurtownia Drimpol. Festyn Rodzinny był dobrą okazją do integracji społecznej oraz zacieśnienia więzi rodzinnych.

 

Dzień Rodziny