Ślubowanie Przedszkolaków

W dniu 24.11.2009 r. nasze sześciolatki odetchnęły z ulgą. Wreszcie złożyły uroczyste ślubowanie  w obecności swoich rodziców, dyrekcji oraz zaproszonych gości, wśród których mieliśmy zaszczyt powitać zastępcę Wójta Gminy Białopole pana Stanisława Janiuka oraz pana przewodniczącego Rady Gminy Białopole Wacława Stasiuka. Zgromadzeni rodzice z dumą i radością powitali brawami wchodzące kolejno pociechy. Po uroczystym powitaniu ,dzieci w skupieniu i z dużym zaangażowaniem wcieliły się w role małych aktorów, dostarczając wszystkim niezapomnianych wrażeń. W programie znalazły się wiersze, piosenki a także przysięga. Uroczystość pasowania na przedszkolaka to test  różnorodnych umiejętności,  przede  wszystkim opanowania tremy i prezentowania swoich uzdolnień artystycznych. Po ślubowaniu nadeszła najważniejsza chwila . Pani dyrektor Barbara Kowalska-Tomicka przy pomocy magicznego ołówka dokonała pasowania każdego sześciolatka na przedszkolaka. Uroczystość zakończyła się rozdaniem dyplomów i upominków oraz wykonaniem pamiątkowych zdjęć. Pełnoprawnymi przedszkolakami zostali:
Domańska Roksana
Garczyńska Beata